Послуги

Ми пропонуємо повний спектр сервісу та обслуговування обладнання для Вашого виробництва

Монтаж обладнання

Організовуємо перевезення, доставляємо обладнання та матеріали до місця встановлення, встановлюємо системи та здаємо об’єкт в експлуатацію в термін з усією супутньою документацією.

Демонтаж обладнання

Демонтуємо старе обладнання зі складанням документації та інструкцією для подальшої повторної експлуатації обладнання. Організовуємо перевезення обладнання,що потребує модернізацізації/ремонту та виконуємо роботи у стислі терміни.

Програмування мікроконтролерів

Розробляємо і впроваджуємо програмне забезпечення для промислового обладнання. Встановлюємо сенсорні дисплеї з інтуїтивним інтерфейсом. Пишемо індивідуальні програми обробки для обладнання з ЧПУ.

Ремонт техніки та обладнання

Ремонтуємо верстати, автоматизовані виробничі лінії, спецтехніку, гідравлічні системи, та цілий ряд іншого обладнання, що пов'язане з виробництвом. Це і ремонт електроніки, і заміна механічних частин, і зварювання конструкцій пошкодженого обладнання.

Металообробка

Надаємо повний комплекс послуг з обробки металу, починаючи від розробки проектної документації, закінчуючи виготовленням деталей і наступною збіркою. Наш цех по металообробці містить високоточне і сучасне обладнання з підтримкою ЧПУ. Виконуємо як одиничні, так і серійні замовлення на виготовлення виробів - механізмів, деталей, металоконструкцій згідно креслень або ескізів замовника.

Все ще маєте запитання?

Залиште їх нам, заповнивши форму зворотнього зв'язку

Як до Вас звертатись?

Ваш номер телефону

Текст повідомлення

Зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів:

Або завітайте до нашого офісу за адресою

Реквізити банківського рахунку для розрахунку:

Приват Банк

ЄДРПОУ 40071810 МФО 325321 p/p 26000053703508

Контакти

Де нас знайти, куди телефонувати?