Новини

Новини у світі інженерії та електротехніки

Відповіді на 4 найчастіших питань про сонячні колектори 25.06.2016

Питання: Що необхідно для того щоб колектори гріли воду?


Відповідь: Комплектація системи залежить від типу обраної системи. Якщо використовувати сезонний колектор, то як правило для його комплектації нічого непотрібно, за винятком трубопроводу (магістралі), та з’єднань для підключення в в систему.
Якщо використовувати всесезонний колектор, то для повноцінної роботи системи в основному потрібно: колектор, насос, контролер керування, акумуляційний бак розширювальний бак, теплоносій, система трубопроводу та фітінг для підключення з’єднань системи.


Питання: Який тип колектора мені потрібен?


Відповідь:Необхідно вияснити для якої цілі потрібні колектори? Якщо для нагріву води у літній період, то можна використовувати сезонний колектор для прикладі такий….
Якщо Ви плануєте систему використовувати також зимою, то можна придбати всесезонний колектор вакуумний або плоский в залежності від фінансових можливостей.


Питання: Скільки колекторів мені потрібно щоб обігріти приміщення взимку?


Відповідь: Сонячні колектори використовуються як додаткове джерело догріву. Ними можна обігріти будинок, чи дім якщо зібрати певний каскад таких колекторів, проте у літній період виникнуть серйозні проблеми з утилізацією надлишкового тепла від колекторів. Оскільки існує велика ймовірність що система закипить та вийде з ладу. Тому їх рекомендовано використовувати в якості вторинного джерела енергії, тобто на пару наприклад з газовим чи твердопаливним котлом. Таке поєднання дозволить Вам економити кошти на опалення приміщення.


Питання: Як сонячні колектори працюють у хмарну погоду


Відповідь: У хмарну погоду колектори працюють проте їх ефективність дещо менша, приблизно може спадати на 50 % відсотків. Найбільш продуктивніше у хмарну погоду працюють вакуумні колектори, оскільки вони володіють низьким рівнем тепловтрат.

Не знайшли відповідь на своє питання , задайте його нам з поміткою «Сонячна енергетика» на пошту ues-lviv@ukr.net

Все ще маєте запитання?

Залиште їх нам, заповнивши форму зворотнього зв'язку

Як до Вас звертатись?

Ваш номер телефону

Текст повідомлення

Зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів:

Або завітайте до нашого офісу за адресою

Реквізити банківського рахунку для розрахунку:

Приват Банк

ЄДРПОУ 40071810 МФО 325321 p/p 26000053703508

Контакти

Де нас знайти, куди телефонувати?