Новини

Новини у світі інженерії та електротехніки

Особливості плазмового різання на верстатах з числовим програмним управлінням (ЧПУ). 25.06.2016

 

    На сьогоднішній день плазмова різка є одним з найбільш прогресивних і зручних методів обробки металів і має ряд переваг. При всьому різноманітті існуючого обладнання для плазмового різання зробити правильний вибір не так просто.

  Однак, чітко уявляючи, що саме вам потрібно, ви знайдете необхідне обладнання. Зверніть увагу при покупці, що різати воно повинно листи, товщина яких на 35% більша, ніж можна було очікувати при початку різання з кромки, і на 50% більша, якщо використовується пробивання.

   Деякі вузли вже придбаного для плазмового різання обладнання, швидше за інших приходять в непридатність. А ось деталі ходової частини залишаються в хорошому стані. Не обов'язково купувати цілком нове обладнання, часом можна обійтися удосконаленням наявного обладнання для плазмового різання.

    Необхідність в оновленні виникає при появі нових вимог, наприклад, необхідності різання металу більшої товщини, ніж раніше. Іноді стає незадовільною якість різання з тієї причини, що дуга горить нестабільно. Якщо виникають нові вимоги до якості різання при збільшенні товщини металу (це потрібно при виготовленні деяких видів металоконструкцій), зміні матеріалу, то найімовірніше доведеться купувати нове обладнання. Однак іноді цілком можна обійтися придбанням і установкою більш потужного джерела живлення.

   Наприклад, якщо потрібно різати не тільки сталь, але і кольорові метали, різні сплави і т.п., необхідно замінити джерело живлення на більш потужний, а також змінити газ, який утворює плазму.

   Модернізація робить значний вплив на те, якої товщини метал можна різати, який хімічний склад різу, а також точність обробки деталей. У ходової частини найчастіше змінюються приводи, додаються додаткові, іноді досить дорогі. Така заміна приводів надає сприятливу дію на точність виготовлення деталей і деякі інші моменти роботи машини, позитивно впливає на зростання її продуктивності. У новітніх машинах є стабілізатори висоти, які забезпечують факельний зазор високої точності.

У сучасному виробництві часто потрібне виконання замовлення якнайшвидше. Для цього необхідне застосування найсучасніших засобів автоматизації виробництва. Новітні автоматизовані виробничі системи різко скорочують час, необхідний для прийняття і виконання замовлення.

 

Лазерне різання здійснюється за допомогою устаткування, що дає можливість робити розрізи в різних площинах і напрямах, на нерівних поверхнях. При процесі лазерного різання використовується дві або кілька обладнаних кабін. Поки йде процес різання в одній з них, друга готується до подальшої роботи.

Під час плазмового різання часто припускаються помилок, які збільшують вартість операції. Одна з них полягає в здійсненої невчасно зміні деталей плазмотрона. Не можна використовувати зношені елементи, але і поспішність в їх заміні збільшує вартість процесів різання. Періодичний огляд дозволяє уникати такого роду помилок. Ще одна часта помилка - неправильний вибір режимів різання.

І, нарешті, недостатньо акуратне ставлення до обладнання. Необхідно очищати його від бруду, нагару і т.п. Необхідно використовувати захисні кожухи, а також проводити періодичні чистки.

Все ще маєте запитання?

Залиште їх нам, заповнивши форму зворотнього зв'язку

Як до Вас звертатись?

Ваш номер телефону

Текст повідомлення

Зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів:

Або завітайте до нашого офісу за адресою

Реквізити банківського рахунку для розрахунку:

Приват Банк

ЄДРПОУ 40071810 МФО 325321 p/p 26000053703508

Контакти

Де нас знайти, куди телефонувати?