Про компанію

Ми живемо в час інженерних рішень.

Прогресивні технології крокують в ногу з часом і кожен замовник бажає отримати у продукції результат їх втілення у життя. Саме цим займається наша компанія – інженерними рішеннями і втіленнями у життя Ваших задумів і проектів.

 

Ми пропонуємо спектр комплексного підходу до Вашого замовлення – від креслення і розробки проекту до готового обладнання/автоматизованої лінії виробництва «під ключ».

 

Наша співпраця з провідними брендами дозволяє утримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням.

 

Ми використовуємо у своєму виробництві сучасні технології машинобудування і автоматизації процесів виробництва,новітні розробки в сфері виробництва джерел сонячної енергії та її експлуатації в промислових та побутових потребах і гарантуємо індивідуальний підхід до потреб кожного замовника.

 

Досвідчена команда спеціалістів з великим досвідом роботи і новітні технології,які ми використовуємо під час виробничого процесу,гарантують виготовлення обладнання/продукції високої якості,що зможе задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.

Продукція

Ми живемо в час інженерних рішень.

Ми живемо в час ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ! Це значить, що замовник стає більш грамотним і вже не хоче отримувати тепло з різних руккотли у фірми "А", радіатори у компанії "Б", труби на базарі, він хоче комплексного підходу - інженерного рішення.

Наше кредо - допомогти українському виробництву

Досягнення нашої мети складається з таких етапів

  • 1.Індивідуальний інженерно-технічний підхід.

    Кожен новий проект максимально ретельно вивчається нашими фахівцями у відповідності з побажаннями клієнта. Ви отримуєте найкраще інженерне рішення у найкоротший термін і Вам не потрібно турбуватися про те,що щось піде не так.

  • 2.Гарантія 1 рік на виготовлену продукцію.

    Повна гарантія протягом одного року. Технічна підтримка та обслуговування.

  • 3.Повний та невідкладний сервіс.

    Повне забезпечення сервісу за оптимальною схемою у найкоротший термін: від консультації по телефону до виїзду фахового спеціаліста на об’єкт. Виконання робіт точно в зазначений термін. З нами Ви економите час і кошти.

Все ще маєте запитання?

Залиште їх нам, заповнивши форму зворотнього зв'язку

Як до Вас звертатись?

Ваш номер телефону

Текст повідомлення

Зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів:

Або завітайте до нашого офісу за адресою

Реквізити банківського рахунку для розрахунку:

Приват Банк

ЄДРПОУ 40071810 МФО 325321 p/p 26000053703508

Контакти

Де нас знайти, куди телефонувати?